از سرگیری پخش محرمانه کودکانه بعد از دهه اول محرم
از سرگیری پخش محرمانه کودکانه بعد از دهه اول محرم
محرمانه کودکانه - کارشناس سمانه رضایی
  • 02/05/08
  • 17:36

به گزارش روابط عمومی رویش فیلم، پخش برنامه تلویزیونی محرمانه کودکانه که با آغاز ماه محرم متوقف شده بود از ۱۰ مرداد ماه از سر گرفته خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی رویش فیلم، پخش برنامه تلویزیونی محرمانه کودکانه که با آغاز ماه محرم متوقف شده بود از ۱۰ مرداد ماه از سر گرفته خواهد شد. محرمانه کودکانه که به موضوع تربیت فرزند و سوالات رایج والدین در این رابطه می پردازد در پنجاه قسمت پانزده دقیقه ای تولید شده است.

برنامه تلویزیونی محرمانه کودکانه
برنامه تلویزیونی محرمانه کودکانه – تولید شده در رویش فیلم

برنامه تلوزیونی محرمانه کودکانه هر روز حوالی ساعت ۸، ۱۴، ۲۰:۳۰ از شبکه آموزش پخش خواهد شد. دکتر سمانه رضایی، روانشناس خانواده به عنوان کارشناس جلوی دوربین آمده و به سوالات تربیتی خانواده ها پاسخ میدهد. از دیگر بخش های این برنامه تلوزیونی به بخش تجربه های والدین و آبجکت موشن میتوان اشاره کرد. در بخش تجربه ها، صوت تجربه والدین نسبت به موضوع هر قسمت از برنامه پخش شده و بعد از پخش صدای والدین کارشناس برنامه دکتر سمانه رضایی در مورد تجربیات والدین نظر می دهد. در بخش آبجکت موشن نیز نکاتی کاربردی نسبت به موضوع هر قسمت از برنامه در قالبی جذاب به مخاطب ارائه می شود .

محرمانه کودکانه - کارشناس سمانه رضایی
برنامه محرمانه کودکانه از شبکه آموزش
برنامه تلوزیونی محرمانه کودکانه
برنامه تلوزیونی محرمانه کودکانه

تهیه کننده و کارگردان این برنامه تلوزیونی محمد حاجی مقصودی بوده و از دیگر عوامل تولید برنامه می توان به علی علیزاده تدوینگر، مهدی مجد سردبیر، مصطفی خورانی مدیر تولید، نویسنده موشن گرافیک منصوره مصطفی زاده، صدابردار سعید مرتضی پور اشاره کرد. برنامه محرمانه کودکانه در رویش فیلم تولید شده و از شبکه آموزش پخش خواهد شد.

دیـــــدگاه

نظرات بسته شده است.