دفاع مقدس و مدافعان حرم، سوژه مستندساز «روحانی» شدند
دفاع مقدس و مدافعان حرم، سوژه مستندساز «روحانی» شدند
  • 96/03/24
  • 23:04

حجت الاسلام محمد حاجی مقصودی، از مستندسازان جوان کشور در گفتگو با خبرگزاری دانشجو؛ درباره اثر جدیدش درباره رزمندگان جبهه مقاومت گفت

حجت الاسلام محمد حاجی مقصودی، از مستندسازان جوان کشور در گفتگو با خبرگزاری دانشجو؛ درباره اثر جدیدش درباره رزمندگان جبهه مقاومت گفت: این مستند درباره یکی از شهدای جنبش النجباء است که در جنگ با تروریست‌های تکفیری در سوریه به شهادت رسیده و در عین یکی از کم‌سن و سال‌ترین شهدای عراقی جبهه مقاومت است.

وی درباره سوژه این مستند توضیح داد: در اربعین، از طریق ارتباطاتی که داشتیم از طرف مقاومت اسلامی النجباء در جریان این شهید نوجوان قرار گرفتیم و در ادامه با خانواده این شهید مصاحبه کردیم. در سفری به شهر البیجی عراق هم با همرزمان شهید هم‌صحبت شدیم و تصویربرداری کردیم.

این روحانی مستندساز در ادامه سخنانش اظهار داشت: این مستند با عنوان «۱۷» بزودی در رسانه‌های کشور عراق پخش می‌شود و در داخل کشور هم در حال رایزنی برای پخش تلویزیونی هستیم.

حاجی مقصودی در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: کار دیگری هم درباره دفاع مقدس و جنگ امروز جبهه مقاومت در دست تولید داریم که مراحل تصویربردای آن به اتمام رسیده است و با تدوین کار، نهایتا تا آخر ماه رمضان، نهایی می شود.

وی در همین زمینه اضافه کرد: در این مستند با محوریت یکی از سرداران دفاع مقدس و مدافعان حرم، جنگ دیروز و امروز را به هم ارتباط دادیم و به دنبال نمایش تقابل جبهه مقاومت با استکبار هستیم.

گفتنی است این طلبه فیلمساز پیش از این، با مستند «حلما» که اثری درباره شهید مدافع حرم، محمد اینانلو است در هفتمین جشنواره عمار حضور داشته است.

دیـــــدگاه