ششمین قسمت برنامه نسل قاسم از شبکه امید پخش شد.
ششمین قسمت برنامه نسل قاسم از شبکه امید پخش شد.
پخش قسمت ششم برنامه تلویزیونی نسل قاسم از شبکه امید
  • 02/01/08
  • 23:52

اولین گروهی که به ارائه ایده خودشان در این قسمت پرداختند مجموعه باب السلام از تهران بودند.این مجموعه با ایده کافه نوجوان در برنامه حضور پیدا کردند. در این ایده راه اندازی کافه‌ای با فضای فرهنگی و تربیتی مخصوص دختران نوجوان مد‌نظر است…

ششمین قسمت از فصل سوم برنامه نسل قاسم با اجرای رامتین چیت‌سازان و سید محمد صادق تربتیان سه شنبه هشتم فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه امید به پخش شد.

پشت صحنه قسمت شم از سری سوم برنامه تلویزیونی نسل قاسم
پشت صحنه-قسمت ششم از سری سوم برنامه تلویزیونی نسل قاسم

تمرکز برنامه در فصل سوم بر روی ارائه طرح‌ها و ایده‌های مجموعه های دانش آموزی برای حل مسائل پیرامونشان است. ۵۰ مجموعه دانش آموزی از سراسر کشور در این برنامه حضور دارند که در هر قسمت دو مجموعه ایده خود را ارائه می دهند. در انتهای ارائه مجموعه ها هر کدام از کارشناسان برنامه با توجه به نکات مطرح شده ۱۰۰۰ امتیاز خود را بین مجموعه ها تقسیم می کنند و تا ۴۸ ساعت پس از پخش برنامه مخاطبین می توانند در نرم افزار شاد به ایده منتخب خود رای دهند. در نهایت ایده های برتری که امتیاز بیشتری از کارشناسان برنامه و آراء مردمی کسب کرده اند در ویژه برنامه عید فطر اعلام شده و از طرف سازمان هیئت و تشکل های اسلامی مورد حمایت قرار می گیرند.

کارشناس قسمت ششم برنامه تلویزیونی نسل قاسم میلاد بخشی

در این قسمت از برنامه حجت السلام محمد رحمانی، دکتر محمد آزین، آقای میلاد بخشی و خانم ماجده محمدی به عنوان کارشناس و راهنمای مجموعه‌ها حضور داشتند.

کارشناسان و داوران قسمت ششم برنامه تلویزیونی نسل قاسم شبکه امید محمد رحمانی محمد آزین میلاد بخشی ماجده محمدی
کارشناسان قسمت ششم برنامه تلویزیونی نسل قاسم

اولین گروهی که به ارائه ایده خودشان در این قسمت پرداختند مجموعه باب السلام از تهران بودند.این مجموعه با ایده کافه نوجوان در برنامه حضور پیدا کردند. در این ایده راه اندازی کافه‌ای با فضای فرهنگی و تربیتی مخصوص دختران نوجوان مد‌نظر است.

اجرای اول مجموعه دانش آموزی باب السلام تهران ایده کافه نوجوان
اجرای اول مجموعه دانش آموزی باب السلام تهران ایده کافه نوجوان
اجرای اول مجموعه دانش آموزی باب السلام تهران با ایده کافه نوجوان

مجموعه دومی که در این قسمت از برنامه به ارائه ایده‌شان پرداختند مجموعه یا مهدی از شهرستان واوان تهران بودند.این مجموعه با ایده همیاران کتاب در برنامه حضور پیدا کردند. در این ایده شبکه ای برای معرفی و توزیع کتاب در جهت بالا بردن مطالعه مفید از طریق نوجوانان مد نظر است.پس از ارائه هر گروه کارشناسان برنامه نکات و پیشنهاداتی در رابطه با ایده‌های مطرح شده را بیان کرده و به بررسی ایده‌ها پرداختند. در نهایت کارشناسان برنامه ۲۰۰۰امتیاز به مجموعه باب السلام و ۲۰۰۰ امتیاز به مجموعه یا مهدی به عنوان امتیاز اولیه اهدا کردند.

اجرای دوم مجموعه دانش آموزی یا مهدی تهران واوان اسلامشهر ایده همیاران کتاب
اجرای دوم مجموعه دانش آموزی یا مهدی تهران واوان اسلامشهر ایده همیاران کتاب
اجرای دوم مجموعه دانش آموزی یا مهدی تهران واوان اسلامشهر ایده همیاران کتاب
دیـــــدگاه

نظرات بسته شده است.