قسمت پنجم از سری سوم برنامه نسل قاسم از شبکه امید پخش شد.
قسمت پنجم از سری سوم برنامه نسل قاسم از شبکه امید پخش شد.
قسمت پنجم برنامه نسل قاسم پخش از شبکه امید فصل سوم برنامه تلویزیونی نسل قاسم
  • 02/01/07
  • 21:29

مجموعه دومی که در این قسمت از برنامه به ارائه ایده‌شان پرداختند مجموعه احلی من العسل از کرج بودند.این مجموعه با ایده تابستاپ در برنامه حضور پیدا کردند. در این ایده آیتم‌های مسابقه‌ای مطرح می‌شود که نوجوانان باید در محله خود کنشگری داشته و به صورت تیمی به محله و هم محلی های خود کمک کنند…

به گزارش روابط عمومی رویش فیلم پنجمین قسمت از فصل سوم برنامه نسل قاسم با اجرای رامتین چیت‌سازان و سید محمد صادق تربتیان دوشنبه هفتم فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه امید به پخش شد.

قسمت پنجم سری سوم برنامه تلویزیونی نسل قاسم از شبکه امید پشت صحنه
پشت صحنه-قسمت پنجم برنامه تلویزیونی نسل قاسم

تمرکز برنامه در فصل سوم بر روی ارائه طرح‌ها و ایده‌های مجموعه های دانش آموزی برای حل مسائل پیرامونشان است. ۵۰ مجموعه دانش آموزی از سراسر کشور در این برنامه حضور دارند که در هر قسمت دو مجموعه ایده خود را ارائه می دهند. در انتهای ارائه مجموعه ها هر کدام از کارشناسان برنامه با توجه به نکات مطرح شده ۱۰۰۰ امتیاز خود را بین مجموعه ها تقسیم می کنند و تا ۴۸ ساعت پس از پخش برنامه مخاطبین می توانند در نرم افزار شاد به ایده منتخب خود رای دهند. در نهایت ایده های برتری که امتیاز بیشتری از کارشناسان برنامه و آراء مردمی کسب کرده اند در ویژه برنامه عید فطر اعلام شده و از طرف سازمان هیئت و تشکل های اسلامی مورد حمایت قرار می گیرند.

قسمت پنجم قصل سوم برنامه تلویزینی نسل قاسم پخش از شبکه امید داور و کارشناس برنامه دکتر محمد آزین
کارشناس برنامه-دکتر محمد آزین

در این قسمت از برنامه حجت السلام محمد رحمانی، دکتر محمد آزین، آقای میلاد بخشی و خانم ماجده محمدی به عنوان کارشناس و راهنمای مجموعه‌ها حضور داشتند.

کارشناسان و داوران قسمت پنجم برنامه تلویزیونی نسل قاسم حجت الاسلام محمد رحمانی دکتر محمد آزین ماجده محمدی و میلاد بخشی
کارشناسان قسمت پنجم از سری سوم برنامه تلویزیونی نسل قاسم

اولین گروهی که به ارائه ایده خودشان در این قسمت پرداختند مجموعه شهید آوینی از قزوین بودند.این مجموعه با ایده گنج راژیا در برنامه حضور پیدا کردند. در این ایده مسابقه‌ای در رابطه با آیتم‌های ورزشی و اطلاعات عمومی برگزار می‌شود که هدف از این مسابقه معرفی بیشتر شهر قزوین به نوجوانان است مطرح می‌شود.

اجرای اول مجموعه شهید آوینی قزوین با ایده گنج راژیا قسمت پنجم برنامه تلویزیونی نسل قاسم
اجرای اول-مجموعه شهید آوینی قزوین با ایده گنج راژیا

مجموعه دومی که در این قسمت از برنامه به ارائه ایده‌شان پرداختند مجموعه احلی من العسل از کرج بودند.این مجموعه با ایده تابستاپ در برنامه حضور پیدا کردند. در این ایده آیتم‌های مسابقه‌ای مطرح می‌شود که نوجوانان باید در محله خود کنشگری داشته و به صورت تیمی به محله و هم محلی های خود کمک کنند. این ایده همراه با پر کردن اوقات فراغت نوجوانان به تاثیر گزاری در محل هم می‌پردازد.پس از ارائه هر گروه کارشناسان برنامه نکات و پیشنهاداتی در رابطه با ایده‌های مطرح شده را بیان کرده و به بررسی ایده‌ها پرداختند.

اجرای دوم مجموعه احلی من العسل از کرج با ایده تابستاپ قسمت پنجم برنامه تلویزیونی نسل قاسم شبکه امید
اجرای دوم-مجموعه احلی من العسل از کرج با ایده تابستاپ

در نهایت کارشناسان برنامه ۱۵۰۰امتیاز به مجموعه شهید آوینی و ۲۵۰۰ امتیاز به مجموعه احلی من العسل به عنوان امتیاز اولیه اهدا کردند.

دیـــــدگاه

نظرات بسته شده است.